Aritmi Osmangazi Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü
Ulubatlı Hasan Bulvarı, No: 48 / 62, 16220, Osmangazi / Bursa
Türkçe İngilizce Rusça Arapça
Blog - Robotic Ortopedi Robotik Cerrahi Merkezi - 0552 363 6 999

BLOG

 

Koronavirüs Hastalığı
12 Mayıs 2020
516
Op. Dr. Kayhan Turan

Eğer belirtileri gösteriyorsanız Alo 184 üzerinden Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi (SABİM) Korona Virüsü Danışma Hattı’na ulaşmalısınız

Yoganın Yaşamımızda Önemli 4 Faydası
02 Aralık 2019
626
Mako Cerrahi Merkezi

Hastalarımızın çoğu genel sağlık ve sağlıklı yaşam tavsiyeleri almak için bize geliyor.Yoga hastalarımıza sürekli ısrar ettiğimiz bir tekniktir.Yoga yapmak hem fiziksel hem de zihinsel sağlığımızı geliştirmeye yardımcı olur.Birçok insan yoga’yı bir fitness egzersizi olarak görse de, gerçek şu ki yoga aslında kapsamlı bir doğal iyileşme yöntemidir.

Aşil Tendon Yaralanmaları ve Hastalıkları
02 Aralık 2019
896
Op. Dr. Murat Kezer

Aşil tendonu, baldırın arka kas kirişlerinin bir araya gelerek oluşturduğu ve topuk kemiğine yapışan oldukça kalın bir tendondur. Vücuttaki en güçlü ve en kalın tendon olan aşil tendonunun yürüme, koşma ve zıplama gibi hareketlerde önemli fonksiyonu bulunmaktadır. Aşil tendon rahatsızlıkları basit bir aşırı zorlanmadan tendon yırtığına hatta kopmasına kadar kadar geniş bir yelpazede değişiklik gösterebilir. Ayak bileği arkasında ya da topukta oluşan ağrı sıklıkla Aşil tendon problemlerinin bir göstergesidir.

Eklem Protezinde Gelişen Teknolojiler
02 Aralık 2019
715
Mako Cerrahi Merkezi

7-9 Şubat 2019 tarihleri arasında “Uluslararası Eklem Rekonstrüksiyon Kongresi” kapsamında Amerika Birleşik Devletleri’nin Nashville eyaletinde düzenlenen “Eklem Protezinde Gelişen Teknolojiler” başlıklı eğitime katılan Mako Ortopedi Robotik Cerrahi Merkezi ekibi, geliştirilen yeni teknolojiler ile ilgili sunumlar ve uygulamalar yapan cerrahların açık oturumlarına katılarak eklem protez cerrahisi ve eklem protez cerrahisinde  kullanılan robotik sistemlere dair son gelişmeleri yakından izlediler. 

RANDEVU ALABİLİRSİNİZ

Robotic Ortopedi Robotik Cerrahi Merkezi'nden yandaki buton aracılığıyla, doktor seçiminizi yapıp randevu alabilirsiniz.

RANDEVU AL

!
!
!
!
Formu Kapat