Aritmi Osmangazi Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü
Ulubatlı Hasan Bulvarı, No: 48 / 62, 16220, Osmangazi / Bursa
Türkçe İngilizce Rusça Arapça
Robotik Cerrahi - Robotic Ortopedi Robotik Cerrahi Merkezi - 0552 363 6 999

SERVİS

 

Robotik Cerrahi ile Kısmi Diz Protezi

Robotik Cerrahi ile Kısmi Diz Protezi

Robotik cerrahi ile kısmi diz protezi, günümüzde modern mühendislik dalları ile ileri tıbbi teknolojinin birleşmesi sonucu ortaya çıkan, cerraha hastanın anatomisine uygun diz protez yerleşimini tasarlama ve uygulama olanağını veren ileri düzey teknolojidir.

Robotik Cerrahi ile Tam Diz Protezi adas

Robotik Cerrahi ile Tam Diz Protezi adas

Robotik cerrahi ile tam diz protezi, günümüzde modern mühendislik dalları ile ileri tıbbi teknolojinin birleşmesi sonucu ortaya çıkan, cerraha hastanın anatomisine uygun diz protez yerleşimini tasarlama ve uygulama olanağını veren ileri düzey teknolojidir.

Robotik Cerrahi ile Diz Protezi Ameliyatı Gaziantep de

Robotik Cerrahi ile Diz Protezi Ameliyatı Gaziantep de

Dört yılda 500’ün üzerinde ameliyat gerçekleştiren Ortopedi Robotik Cerrahi Merkezi olarak, Bursa’dan sonra şimdi de Gaziantep’de Defalife hastanesindeyiz. Yepyeni bir teknoloji olan Navio Robotik Cerrahi Sistemleri ile bilgisayarlı tomografiye ihtiyaç duymadan hastaya özel hazırlanan cerrahi plan sayesinde diz protezi, hastanın anatomisine en uygun açı ile yerleştirilir. Ameliyat sonrası daha az ağrı, iyileşme süreci daha çabuk olur. Robotik Cerrahi ile diz protezi ameliyatı SGK anlaşmalı olarak, şimdi de Gaziantep Defalife’da hastalarımızın hizmetinde.
Detaylı Bilgi için: 0552 363 6 999

 

 

RANDEVU ALABİLİRSİNİZ

Robotic Ortopedi Robotik Cerrahi Merkezi'nden yandaki buton aracılığıyla, doktor seçiminizi yapıp randevu alabilirsiniz.

RANDEVU AL

!
!
!
!
Formu Kapat